• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscn0546-kopiowanie dscn1786-kopiowanie dscn3522-kopiowanie 3b4a3a1bbdde7a598a24058d65ac5dad

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

Zarząd koła

 

2017 – teraz

 

Imię Nazwisko:

Funkcja:

 

Mariusz Grygiel

 

 

 Prezes

Krzysztof Różanowski

 

V-ce Prezes

Robert Czerniakowski

Sekretarz

Monika Towarnicka

Skarbnik

Władysław Mokrzycki

Gospodarz

 

Andrzej Łampika

Kazimierz Ciesielski

Roman Śniegocki

Marek Stachyra

Jacek Hawrot

Bogdan Wróbel

 

 

 

Zarząd

Koła

 

Mariusz Grygiel

Edward Wiśniewski

Władysław Mokrzycki

 

 

Komisja

Egzaminacyjna

Edward Wiśniewski

Władysław Sułkowski

Marek Słoński

 

Komisja

Rewizyjna

 

Wiesław Osiadacz

Adam Sojka

Zbigniew Nemś

 

 

Sąd

Koleżeński

 

 

 

 

Delegata

Mariusz Baćmaga

 

Administrator Strony Internetowej

 

2016

Imię Nazwisko:

Funkcja:

 

Mariusz Grygiel

 

 

 Prezes

?

Sekretarz

Monika Towarnicka

Skarbnik

Władysław Mokrzycki

Gospodarz

 

Andrzej Łampika

Kazimierz Ciesielski

Sławomir Piaskowski

Jacek Hawrot

 

 

Zarząd

Koła

 

Mariusz Grygiel

Edward Wiśniewski

Władysław Mokrzycki

 

 

Komisja

Egzaminacyjna

 

Krzysztof Różanowski

Roman Januszewski

Mariusz Pietras

Łukasz Matkowski

Dariusz Szpinda

 

 

 

Komisja

Rewizyjna

 

Wiesław Osiadacz

Adam Sojka

Kamil Mendelewski

Marcin Twardy

Zbigniew Nemś

 

 

 

Sąd

Koleżeński

 

Paweł Mokrzycki

 

 

Delegata

Mariusz Baćmaga

 

Administrator Strony Internetowej

 

2014 – 2015

Imię Nazwisko:

Funkcja:

 

Paweł Mokrzycki

 

 

 Prezes

Mariusz Grygiel

Sekretarz

Monika Towarnicka

Skarbnik

Władysław Mokrzycki

Gospodarz

 

Andrzej Łampika

Kazimierz Ciesielski

Sławomir Piaskowski

Eugeniusz Haczkowski

 

 

Zarząd

Koła

 

Mariusz Grygiel

Edward Wiśniewski

Paweł Mokrzycki

Władysław Mokrzycki

 

 

Komisja

Egzaminacyjna

 

Krzysztof Różanowski

Roman Januszewski

Mariusz Pietras

Łukasz Matkowski

Dariusz Szpinda

 

 

 

Komisja

Rewizyjna

 

Wiesław Osiadacz

Adam Sojka

Kamil Mendelewski

Marcin Twardy

Zbigniew Nemś

 

 

 

Sąd

Koleżeński

 

Paweł Mokrzycki

 

 

Delegata

Mariusz Baćmaga

 

Administrator Strony Internetowej

 


 

2013 – 2014

 

Imię Nazwisko:

Funkcja:

 

Artur Cieślikiewicz

 

 

Prezes Koła

Paweł Mokrzycki

 

Vice Prezes

 

 

Grzegorz Styrczula

Sekretarz

Piotr Olesiak

Skarbnik

Władysław Mokrzycki

 

 

Gospodarz

 

 

Andrzej Łampika

Mariusz Grygiel

Jan Smoleński

Zofia Patrzykowska

Mariusz Baćmaga

 

 

 

Zarząd

Koła

 

 

Mariusz Grygiel

Edward Wiśniewski

Paweł Mokrzycki

Władysław Mokrzycki

 

 

 

Komisja

Egzaminacyjna

 

Krzysztof Różanowski

Roman Januszewski

Mariusz Pietras

Łukasz Matkowski

Dariusz Szpinda

 

 

 

Komisja

Rewizyjna

 

Wiesław Osiadacz

Adam Sojka

Kamil Mendelewski

Marcin Twardy

Zbigniew Nemś

 

 

 

Sąd

Koleżeński

 

Paweł Mokrzycki

 

 

Delegata

Mariusz Baćmaga

 

Administrator Strony Internetowej

 


 

2010 – 2012

 

Imię Nazwisko:

Funkcja:

 

Edward Wiśniewski

 

Prezes Koła

Artur Cieślikiewicz

 

Vice Prezes

 

Tadeusz Hanulak

Sekretarz

Andrzej Łampika

Skarbnik

Mariusz Grygiel

 

 

Gospodarz

 

Mariusz Baćmaga

Mariusz Cudak

Sebastian Doliński

Władysław Mokrzycki

Mieczysław Bagiński

Kazimierz Krakos

 

 

Zarząd

Koła

 

Mariusz Grygiel

Paweł Mokrzycki

Edward Wiśniewski

Władysław Mokrzycki

 

 

Komisja

Egzaminacyjna

 

Jan Smoleński

Krzysztof Różanowski

 

Komisja

Rewizyjna

 

Wiesław Osiadacz

Adam Sojka

Wiesław Noceń

Zofia Patrzykowska

 

 

Sąd

Koleżeński