• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dsc0068-kopiowanie dscf1249-kopiowanie dsc02265-kopiowanie dscn1027-copy

Kto jest online

1 odwiedzających teraz

16 paź

Grand Prix 21

Napisał: Administrator

Sezon 2021 dobiega końca, a za nami ostatnie zawody w tym roku. Czas na posumowanie rywalizacji naszych wędkarzy.

W tym roku klasyfikowanych zostało 24 zawodników, którzy wystartowali minimum w czterech zawodach na przestrzeni całego roku. Było do tego wiele okazji, ponieważ mieliśmy przez cały sezon dziewięc zawodów.

Były to różne zawody. Jednym razem metodą połowu był spławik, innym łowienie z gruntu, a dla miłośników drapieżników metoda żywcowa. Każdy mógł spróbować swoich sił łowiąc tak jak najbardziej lubi i potrafi.

Standardowo miano najlepszego zawodnika sezonu wędruje do wędkarza, który regularnie brał udział we wszystkich zawodach i utrzymywał równą formę, czyli zajmował jak najlepsze miejsca w poszczególnych zawodach.

Drugi raz z rzędu z najmniejsza liczbą punktów sezon kończy Andrzej Wiewióra. Wędkarz złapał łącznie 15,6 kg ryb i był na podium w sześciu zawodach zajmując trzy razy trzecie miejsce, raz drugie, dwa razy pierwsze oraz szóste i ósme. Zajęte miejsca dają łącznie 27 punktów i miano zwycięzcy Grand Prix 21. 

    

         

Drugie miejsce zajął Marek Stachyra z 41 punktami i łączną masą ryb 13,29 kg. Przez cały sezon wędkarz zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce. Raz pierwsze, dwa razy drugie, czwarte, dwa razy piąte i ósme to najlepsze wyniki w zawodach i tylko jedne zawody ukończone poza dzięsiątką na czternastym miejscu.

         

Trzecie miejsce w klasyfikacji zajął Łukasz Kucharczyk z łączną masą ryb 6,43 kg i 49 pkt. Na punktację składają się odpowiednio pierwsze, drugie, dwa razy piąte, siódme, ósme, dziesiąte i jedenaste miejsce. Jest to jedyny zawodnik ze zwycięzców, który wystartował we wszystkich zawodach w sezonie.

         

Wszyscy klasyfikowani wędkarze zostali nagrodzeni bonami do wykorzystania w sklepie wędkarskim krokodyl.

Wyniki wszystkich startujących można przeglądać w tabeli poniżej lub kategorii klasyfikacja zawodów.

Gratulujemy wszystkich wyników i życzymy dużych okazów w następnym sezonie :)