• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscn0364-copy zdjecie0776-kopiowanie dsc0024-kopiowanie 843ac8334784d9b5af9f80af7e22a36c

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

18 paź

Grand Prix 2020

Napisał: Administrator

Ostatnie zawody w 2020 roku za nami, dlatego przyszedł czas na podsumowanie wyników ze wszystkich zawodów, czyli tak zwane Grand Prix.

Ten rok nie był łatwy jeżeli chodzi o oragnizację imprez sportowych. Pandemia, której się nikt z nas nie spodziewał miała duży wpływ na nasze hobby jakim jest wędkarstwo. Kiedy szykowaliśmy sprzęt do rozpoczęcią nowego sezonu okazało się, że przez wprowadzone obostrzenia konieczne jest odwołanie zawodów i tak naprawdę nie było wiadomo kiedy i czy w ogóle będziemy mogli w tym roku zorganizować zawody wędkarskie w naszym kole.

Jednak pod koniec czerwca koła wędkarskie dostały zielone światło i można było zorganizować pierwsze zawody. Niestety był to już prawie okres wakacyjny i na kolejne zawody trzeba było poczekać do końca sierpnia. Wtedy zostały zorganizowane dwie tury zawodów o Mistrzostwo Koła. Od tego momentu mieliśmy zawody praktycznie co dwa tygodnie, co pozwoliło na zorganizowanie łącznie sześciu zawódów. Były to różne zawody, różne sposoby łowienia i różne stawy. Jeżeli chodzi o wyniki wędakrskie to nie są one imponujące. Ryba w tym roku nie brała tak jak by się chciało.

Najlepiej w tym sezonie poradził sobie Andrzej Wiewióra, który złapał łącznie 11,71 kg ryb. Wędkarz we wszystkich sześciu zawodach był na podium ( trzy razy I miejsce, dwa razy II miejsce i raz III miejsce). To jest prawdziwy nokaut i nikt nie był w stanie nawet sie zbliżyć do tego wyniku. Tylko 7 punktów w ogólnej klasyfikacji i zasłużony tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2020.

Wielkie gratulacje! :)

         

Drugie miejsce z 33 punktami zajął Roman Śniegocki, który startował regularnie w zawodach i zajmował przez cały sezona miejsca w pierwszej dziesiątce. Łączna masa ryb złowionych przez wędkarza wyniosła 2,21 kg.

         

Ostatnie trzecie miejsce na podium zajął Jakub Kornak z łączną masą ryb 1,19 kg i 35 punktami na koniec klasyfikacji. Podobnie jak przy drugim miejscu liczyły się regularne udziały w zawodach i miejsca w pierwszej dziesiątce, aby znaleźć się na podium.

 

         

Oczywiście wszystkim osobom startującym w zawodach należą sie gratulację, a wyniki zawodników klasyfikowanych do Grand Prix 2020 można zobaczyć w tabeli poniżej.

Zawodnicy, którzy zostali klasyfikowani do Grand Prix otrzymali nagrody w postaci bonów do wykorzystania w sklepie wędkarskim fishing24.

 

  Napisz komentarz: