• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscn0451-copy dscn4645-kopiowanie dscn0370-copy 20170903_090738-kopiowanie

Kto jest online

2 odwiedzających teraz

22 lut

Staw w Smolcu i na Kunickiego posprzątany

Napisał: Administrator

Dzisiaj tj. 22 lutego 2020 roku nad stawem przy ulicy Kunickiego zebrali się członkowie naszego koła oraz Zarządu. Było to spotkanie sponatniczne, na którym udało się obejść cały zbiornik i pozbierać śmieci. Po zimie odpadów było dużo. Przeważnie były to butelki i puszki po piwie lub napojach wysokoprocentowych. Przyczepka śmieci, które przynieśli nad wodę zarówno nasi wędkarze jak i osoby spędzające w inny sposób czas nad wodą. Prosimy, aby każdy z nas zabierał ze sobą to co przynosi nad wodę ;)

Następnie grupa udała się nad staw w Smolcu gdzie również udało się obejść zbiornik i pozbierać to co zalegało na brzegach. W Smolcu odpadów było dużo mniej ale to nie znaczy, że ich nie było w ogóle. Udało się nazbierać kilka worków. Różnica chyba wynika z tego, że nad stawem w Smolcu są posatwione kubły, do których dużo ludzi wrzuca odpady. Ewentualnie jak się zapełnią to bałagan robi się przy śmietnikach. Kosze zostały opróżnione i założono nowe worki. Dwa zapełnione duże kubły to efekt pracy kilku osób, które miały tego dnia wolny czas i chęci do pracy.

To jeszcze nie koniec prac jakie czekają nas nad wodą. Już niebawem pierwsze oficjalne sprzątanie, na które zapraszamy członków naszego koła.

         

         

 

  Napisz komentarz: