• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dsc07032 dsc_0078-kopiowanie OLYMPUS DIGITAL CAMERA dscn0497-kopiowanie

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

22 paź

Grand Prix 2019

Napisał: Administrator

Za nami wszystkie zawody wędkarskie, dlatego przychodzi czas na podsumowanie 2019 roku.

Mamy za sobą 6 zawodów wędkarskich rozegranych nad stawem w Smolcu i Kunickiego. Zgodnie z regulaminem, aby być wliczanym do klasyfikacji Grand Prix, wędkarz musiał wystartować minimum w czterech zawodach. Ostatecznie po ostatnich zawodach mieliśmy 25 zawodników, którzy regularnie startowali w zawodach i zostali sklasyfikowani.

Walka o pierwsze miejsca trwała do ostatniej chwili. Na zwycięstwo w końcowej fazie miało szansę czterech wędkarzy i to ostanie zawody wyłoniły zwycięzcę.

Po raz czwarty z rzędu najlepszym zawodnikiem sezonu zostaje Wiesław Skotnicki!!! Bardzo wysoki poziom prezentowany przez wędkarza pozwolił zająć bardzo dobre miejsca w każdych zawodach. Warto dodać, że w drugich zawodach Wiesław nie brał udziału i mimo jednej absencji udało mu się uzbierać tylko 14 punktów, a łączna masa ryb złapanych przez cały sezon wyniosła 11,72 kg. Kolejny raz nie udało się znaleźć sposobu na pokonanie Wiesława ;)

        

Drugie miejsce zajął Andrzej Wiewióra, który sezon zakończył z dorobkiem 20 punktów i największą masą złapanych ryb. W sześciu zawodach Andrzej złapał łącznie 13,71 kg ryb. Taki wynik zawdzięcza głównie świetnemu startowi w Pucharze Sotysów gdzie wyciągnął z wody aż 6,84 kg ryb.

  

         

Trzecie miejsce w tym roku zdobywa jedyna startująca kobieta w naszych zawodach Zofia Patrzykowska.Wynik końcowy zawodniczki to 24 punkty i łączna masa ryb 9,03 kg. Można powiedzieć, że Zofia wskoczyła na podium rzutem na taśmę. Małe różnice punktowe jakie były między czołówką w ostatecznym rozrachunku były na korzyść zawodniczki, dzięki dobremu występowi w ostanich zawodach ;)

         

Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich startujących! :)  

Każdy z wędkarzy, który brał udział systematycznie w zawodach i został sklasyfikowany na koniec sezonu otrzymał wartościowe nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego.

Jak zwykle we wszystkich zawodach panowała dobra atmosfera i zdrowa rywalizacja za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się w jeszcze większym gronie, a wyniki będą jeszcze lepsze.

Bardzo serdecznie dziękujemy właścielom sklepu IKRA oraz wszystkim osobą, które brały udział w organizacji zawodów za wsparcie jakie okazaliście. :)

  Napisz komentarz: