• .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dsc_0178 61e7de3722ca11c54ced7019e9574c9c dsc09284-kopiowanie dscn3935-kopiowanie

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

21 maj

Zapraszamy na Dzień Dziecka

Napisał: Administrator

Zarząd Koła Nr 85 w Smolcu pragnie zaprosić 01 czerwca 2019 roku nad staw w Smolcu wszystkich wędkarzy naszego koła oraz mieszkańców Smolca i okolic ze swoimi dziećmi na Piknik Wędkarski organizowany z okazji Dnia Dziecka.

Rano zapraszamy wszystkich wędkarzy naszego koła ze swoimi dziećmi do udziału w zawodach wędkarskich. Od południa zapraszamy nad nasz piękny staw wszystkich mieszkańców naszej gminy do udziału w pikniku.

Wiele atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców. Każdy znajdzie tego dnia coś dla siebie, zarówno z tych kulinarnych przyjemności jak i zabawy.

Nie może was zabraknąć ;) Serdecznie zapraszamy.

Jedna odpowiedz do “Zapraszamy na Dzień Dziecka”

 1. Rafał pisze:

  Witam,

  serdecznie dziękuję za zorganizowanie zawodów i pikniku z okazji Dnia Dziecka. W tym roku byłem z moimi dziećmi pierwszy raz na tej imprezie. Dzieciaki choć wędkarsko niczego nie zwojowały to były przeszczęśliwe, że tam były. Organizacja imprezy, atrakcje dla dzieciaków i poczęstunek bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! :)


  Napisz komentarz: