• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

20170917_111026-kopiowanie OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA dsc_0188-kopiowanie

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

1 maj

Mistrz Koła 2019

Napisał: Administrator

Za nami dwie tury zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła Nr 85, dlatego czas ogłosić zwycięzcę tegorocznych zmagań. Zarówno na Kunickiego jak i w Smolcu w zawodach brało udział prawie 40 zawodników. W pierwszych zawodach wędkarze rywalizowali w metodzie spławikowej, a w drugiej turze metoda połowu była dowolna. Po łącznie ośmiu godzinach łapania ryb wyniki przedstawiają się nastepująco.

Mistrzem Koła 2019 roku po raz pierwszy w historii naszego koła została kobieta ;) Zofia Patrzykowska w pierwszych zawodach zajęła 6 miejsce łapiąc 1,52 kg, a drugie zawody wygrała z wynikiem 4,26 kg. Zajęte miejsca dały 7 punktów, czyli najmniej spośród wszystkich startujących.

         

Przy drugiej lokacie trzeba było brać pod uwagę dodatkowy czynnik jakim jest waga, ponieważ dwóch zawodników zdobyło taką sama ilość punktów. Lepszy okazał się Andrzej Wiewióra który na Kunickiego zajął 5 miesjce i 1,67 kg, a w Smolcu 3 miejsce i 2,6 kg ryb. Łącznie dało to 8 punktów i 4,27 kg.

    

         

Trzecie miejsce z wynikiem 8 punktów zdobył Marek Stachyra, który zajmował w pierwszych zawodach 3 miejsce i 2,02 kg, a w drugich zawodach 5 miejsce i 2,09 kg. Taka sama liczba punktów co Andrzej ale niestety minimalnie gorsza łączna waga 4,11 kg (mniej więcej jedna mała ryba).

 

         

Po trzech latach zwycięstw Wiesława Skotnickiego przyszedł czas na ustąpienie pierwszego miejsca i tak naprawdę nie wiadomo jak by się potoczyła rywalizacja gdyby Wiesław wziął udział w drugiej turze…. Ale to już są tylko domysły, a fakty są takie, że mamy nową Mistrzynię Koła Nr 85 w Smolcu :)

Gratulacje!!! :)

  Napisz komentarz: