• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dsc02262-kopiowanie 850d933632dcc2208eba624e84493a6a dsc_0063-kopiowanie dscn0957-kopiowanie

Kto jest online

1 odwiedzających teraz

3 cze

Piknik Wędkarski

Napisał: Administrator

Już poraz raz 8 nad naszym stawem w Smolcu odbył się Piknik Wędkarski organizowany przez Zarząd Koła Nr 85 w Smolcu.

Jak zwykle atrakcji nie brakowało, w szczególności dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którzy mieli swoje święto w postaci Dnia Dziecka. Po wyłonieniu w porannych zawodach wędkarskich zwycięzców i wręczeniu nagród przyszedł czas na zabawę. Jako pierwszy wystąpił iluzjonista, który wywarł duże wrażenie zarówno na dzieciach jak i dorosłych. Świetne sztuczki, w których brały udział dzieci sprawiały wręcz niedowierzanie i zastanowienie się czy jest to faktycznie możliwe. :) Następnym punktem atrakci było zwiedzanie wozu strażackiego, który udostepniła Smolecka OSP. Dużo frajdy dzieci miały również z olbrzymiego dmuchanego zamku, który stanął na brzegu naszego pięknego stawu. Oczywiście jak co roku nie zabrakło wielu konkursów i zabaw, za które można było otrzymać fajne nagrody. Na wszystkie dzieci, które były z nami tego dnia czekało dużo więcej atrakcji takich jak stoisko z zabawkami, malowanie twarzy, kramaże. Każdy z małych uczestników pikniku otrzymał pamiątkowe medale, za które można było otrzymać poczęstunek i napoje.

Atrakcji nie zabrakło również dla rodziców i opiekunów. W końcy był to piknik rodzinny, na którym można dobrzez zjeść i się napić. Wiele potraw z grila, grochów i flaczki przygotowane w specjalnej kuchni polowej oraz napoje te wysoko i niskoprocentowe.  To wszystko zostało przygotowane przez Zarząd Koła Nr 85 w Smolcu oraz dzięki wsparciu sponsorów, którymi byłi: Gmina Kąty Wrocławskie, Sołectwa Smolca, Sklep Wędkarski IKRA, Piekarnia Harnaś.

         

         

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji pikniku. Zarówno sponsorom jak i osobą prywatnym, które poświęciły swój czas na przygotowanie tak wielu atrakcji dla dzieci.

Mamy nadzieję, że każdy kto przyszedł tego dnia na piknik dobrze się bawił i zapamięta dobrą zabawę nad Smoleckim stawem :)

Więcej zdjęć z imprezy można przeglądać w galerii.

  Napisz komentarz: