• .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscn3076-kopiowanie dscn0597-copy dscf0283 dsc_0087-kopiowanie

Kto jest online

1 odwiedzających teraz

17 paź

Zawody karpiowe

Napisał: Administrator

W najbliższy weekend tj. od 20 do 22 października nad stawem w Smolcu odbędą się Zawody Karpiowe.

W związku z tym staw w Smolcu będzie udostępniony tylko dla wędkarzy, którzy będą brali udział w zawodach.

Są to zawody organizowane z inicjatywy naszych wędkarzy, dlatego zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel. 698 748 950   p. Marcin Kozakiewicz

                              

6 Odpowiedzi do “Zawody karpiowe”

 1. Genencjusz pisze:

  Robi się to trochę żenujące.

  Kolejne zawody dla wybranych, gdzie pozostali wędkarze nie mogą pojawić się na stawie.
  Z poprzednich zawód brak informacji, ani wyników, ani nawet informacji, że się odbyły (uczestnicy tak popili, że nie byli w stanie zrobić relacji, czy może po prostu są to tak elitarne zawody, że nikt poza samymi uczestnikami nie ma prawa ich oglądać?).

  Kolejny raz, mimo regulaminu koła o nie możliwości używania środków pływających – na zawodach można ich używać.

  • Genencjusz pisze:

   Nie omieszkam jeszcze dodać, iż informacja o zawodach podana na 4 dni przed zawodami jest zdecydowanie za późna.

   Robicie 2-3 dniowe zawody, gdzie na Stawie nie mogą pojawić się inni wędkarze, podajcie proszę taką informację 2-3 tygodnie wcześniej, a nie na 4 dni przed zamknięciem Stawu.

   Ludzie mają rodziny, plany ustalają sobie kiedy pojechać nad wodę, a tutaj 4 dni przed weekendem informacja, że Staw będzie zamknięty.

   Karpiarze to nie jedyni użytkownicy Stawu, nie jedyni, którzy płacą składki. Nie omieszkam nawet stwierdzić, że są w mniejszości.

 2. Genencjusz pisze:

  I kolejna kwestia.

  Napisałem 2 posty w dniu 23.10. Dziś jest 25.10 i żaden post nie został opublikowany.

  Dlaczego posty użytkowników są publikowane dopiero po moderacji? To więzienie? PRL? Każdy post musi przejść przez cenzurę Administratora, czy kto to tam robi?
  Dlaczego? Jaki jest racjonalny powód tego, że nie można wyrażać swojego zdania, dyskutować na tematy związane z Kołem, tylko po każdym poście czeka się kilka dni, aż szanowna Cenzura zdecyduje się, czy dany post opublikować czy też usunąć?

 3. Administrator pisze:

  Administrator nie siedzi na stronie 24 h. Każdy ma pracę i swoje życie. W wolnej chwili zawsze się stara wrzucić wszystkie info. Odnośnie akceptacji wpisów to proszę się z tym pogodzić, tak było i będzie. Najpierw trochę kultury, więcej informacji o tym co się dzieje w kole a później wypowiadanie się na ten temat publicznie, a nie wieszanie na całym kole i zarządzie wszystkiego co najgorsze. Jeżeli ktoś się wypowiada z należytym szacunkiem do drugiej osoby i pisze prawdę to wpis zawsze się ukazuje. Jeżeli za późno to sorki, ale każdy ma swoje życie, tym bardziej że jest to czyn społeczny!!! ;)
  Jeżeli wpisy wędkarzy byłby dla kogoś niewygodne to po co by była możliwość wypowiadania się pod każdym postem??? Proszę się troszkę zastanowić….

  • Genencjusz pisze:

   Nadal nie rozumiem, dlaczego wpisy muszą być akceptowane przez Administratora.

   Czy uważasz, jako Administrator działający w czynie społecznym (!!!), że w przypadku umożliwienia dodawania postów bez moderacji, to nagle milion osób będzie tutaj wypisywało jakieś bzdury, wyklinało? Co to, przedszkole?

   „Odnośnie akceptacji wpisów to proszę się z tym pogodzić, tak było i będzie” – po takim zdaniu czuję się, jakbym nadal żył w PRL-u. Wszędobylska inwigilacja i cenzura wpisów.
   Idąc takim tokiem rozumowania, nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany w każdej jednej gałęzi koła, forum, strony, itd., ponieważ „tak było i będzie”,

   Proszę się troszkę zastanowić…

   • Administrator pisze:

    Sam fakt, że osoby piszące komentarze podają się za osoby fikcyjne ( "Genecjusz – chyba się tak kolega nie nazywa??? ;) ) a myślę, że każdy by chciał wiedzieć z kim dyskutuje i kto wyraża swoja opinię. Nie macie odwagi napisać swojej opinii jako wędkarz tylko osoba, która jest anonimowa i może napisać na każdego wszystko co tylko chce. Jako przykład podaję ostatni wpis odrzucony. Jeden z wędkarzy napisał w komentarzu "jaki z ciebie pusty debil, co ty o mnie i moim wędkowaniu wiesz pustaku" podając się za Tomka… Myślę, ze kolega Genecjusz na pewno by chciał pod swoim komentarzem zobaczyć taki wpis… Jest to tylko przykład tego co tutaj wypisujecie, dlatego pomyślmy kto tutaj ma się w ogóle nad czymś zastanawiać??? Jeżeli kolega czuje się w naszym kole ograniczony proszę zmienić koło na inne, takie w którym będzie się czuł komfortowo.

    PS. Na wszystkich stronach czy portalach obraźliwe wpisy są kasowane i grozi za nie tak zwany "ban". Nasza strona różni sie tylko pod tym względem, że aby dodać wpis nie trzeba zakładać konta co jest błędem…


  Napisz komentarz: