• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Aktualnie przeglądasz kategorię Wiadomości.

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dsc_0080-kopiowanie dsc09480-kopiowanie zdjecie0779-kopiowanie dscn4707-kopiowanie

Kto jest online

1 odwiedzających teraz

Archiwum kategorii ‘Wiadomości’

1 cze

Opłaty w czerwcu

Author: Administrator 0 komentarzy

Od 1 czerwca 2020 roku opłat będzię można dokonać w każdy poniedziałek miesiąca między godziną 18:00 – 20:00 w Świetlicy Wiejskiej w Smolcu.

W lipcu oraz sierpniu ze względu na przerwę wakacyjną opłaty będą możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem: 795 164 829

31 maj

Wracamy do normalności :)

Author: Administrator 0 komentarzy

Od 8 czerwca 2020 roku zostają zniesione obostrzenia związane z organizacją zawodów, sprzątań i innych zbiorowych imprez. Wszystko powoli wraca do normy i w najbliższym czasie będzie można zaplanować terminy zawodów i czynów, o czym będzemy informować na naszej stronie.

3 maj

Opłaty w maju

Author: Administrator 0 komentarzy

Od 4 maja Skarbniczka będzie przyjmowała wędkarzy w każdy poniedziałek między godziną 18:00 a 19:00.

Opłat będzie można dokonać w normalny sposób, ponieważ zostaje otwarta Świetlica Wiejska w Smolcu,do której zapraszamy już od jutra.

Osoby, które jeszcze nie opłaciły karty wędkarskiej, będą musiały wnieść dodatkową opłatę w postaci wpisowego w wysokości 1 zł ( nie tak jak co roku 25 zł ). Okręg zmniejszył kwotę ze względu na utrudnienia jakie mieli wędkarze podczas trwania pandemii.

25 kwi

Powrót do wędkowania

Author: Administrator 0 komentarzy

Od 20 kwietnia 2020 roku zostały złagodzone ograniczenia wprowadzone na obszarze RP w związku ze zwalczaniem epidemii koronawirusa. Od 20 kwietnia 2020 roku można przemieszczać się w celach rekreacyjnych, a to oznacza możliwość uprawiania amatorskiego połowu ryb (wędkowania). Pamiętajmy jednak o zachowaniu zdrowego rozsądku i przestrzeganiu innych, nadal obowiązujących ograniczeń, jak chociażby o obowiązku zachowania bezpiecznej odległości 2 metrów od innych osób oraz obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Aktualnie obowiązujące ograniczenia można śledzić na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

19 kwi

Wznawiamy pobieranie opłat

Author: Administrator 0 komentarzy

Od poniedziałku tj 20 kwietnia 2020 roku Skarbnik koła będzie przyjmował wędkarzy w poniedziałek, środę i piątek od godziny 17:00 do 18:00.

W związku z tym, że Świetlica Wiejska w Smolcu jest w dalszym ciągu zamknięta musimy wprowadzić inny sposób pobierania opłat. Każdy wędkarz, który przyjedzie dokonać opłat przekaże swoją legitymacje i odpowiednią kwotę Skarbnikowi po czym wszystkie dokumenty będzie mógł odebrać w następnym terminie ( czyli przywożę legitymacje i pieniądze w poniedziałek, a odbieram w środę itd). Miejsce spotkań będzie przed Świetlicą w Smolcu.

Prosimy o przesteganie wszystkich zasad panujących czyli odstęp, maseczka i rękawiczki ochronne!

Zachęcamy wszytskie osoby, które chcą jeszcze dokonać opłat o zrobienie tego do końca kwietnia, ponieważ jak co roku, od maja obowiązuje dodatkowa opłata w postaci wpisowego.

 

24 mar

Zostań w domu!

Author: Administrator 0 komentarzy

W związku z zaostrzeniem przepisów obowiązujących od 25 marca 2020 roku związanych z kwarantanną, prosimy wszystkich wędkarzy o pozostanie w domach i nie spędzanie czasu nad wodą.

Wiemy, że ciężko jest nam wędkarzom wytrzymać w domu jak za oknem ładna pogoda. Jednak nad wodą spotyka się sporo ludzi i robią się skupiska ludzi, dlatego apelujemy o zdrowy rozsądek.

Odpowiadając na napływającymi pytania chcemy poinformować, że Polski Związek Wędkarski oficjalnie nie zabrania wędkowania. Wszyscy przedstawiciele proszą o zachowanie ostrożności i zadbanie o zdrowie swoje i innych wędkarzy poprzez unikanie ze sobą kontaktu. Najłatwiej jest to osiągnąć poprzez pozostanie w domach i powstrzymanie się od spędzania czasu nad wodą.

19 mar

Opłaty tylko online!

Author: Administrator 0 komentarzy

Skarbnicy w kołach wędkarskich nię będą przyjmowali opłat do odwołania, dlatego Okręg PZW Wrocław wprowadza możliwość dokonania opłat przez internet.

Instrukcja dokonania takich wpłat znajduje się na stronie internetowej pzwwrocław. Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z instrukcją i dokonywania wpłat drogą elektroniczną.

Wszystkie osoby, które dokonają opłat online mogą wędkować tylko na wodach PZW.

Nie ma w tej chwili możliwości wydawania zezwoleń na stawy koła. Wędkarze, którzy zapłacą składki przez internet będą musieli po zakończeniu epidemii udać sie do Skarbnika koła w celu odebrania znaczków.