• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Aktualnie przeglądasz kategorię Wydarzenia.

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscn0415-kopiowanie dscn0580-copy dscn1061-kopiowanie dscn3885-kopiowanie

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

Archiwum kategorii ‘Wydarzenia’

11 lis

Zarybienie stawu w Smolcu

Author: Administrator 0 komentarzy

11 listopada 2019 roku nad stawem w Smolcu odbyło się zarybienie zbiornika.

Do naszej wody został wpuszczony amur, karp, lin, płoć, karaś oraz szczupak .

Ryby różnej wielkości, od małych po duże okazy ;)

Całość została wpuszczona do jednego stawu. Staw na Muchoborze zostanie zarybiony prawdopodobnie na wiosnę jak wyjaśnią się wszystkie sprawy związane ze zbiornikiem.

          

         

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do galerii, w której znajduje się pełna dokumentacja zdjęciowa z zarybienia.

22 paź

Grand Prix 2019

Author: Administrator 0 komentarzy

Za nami wszystkie zawody wędkarskie, dlatego przychodzi czas na podsumowanie 2019 roku.

Mamy za sobą 6 zawodów wędkarskich rozegranych nad stawem w Smolcu i Kunickiego. Zgodnie z regulaminem, aby być wliczanym do klasyfikacji Grand Prix, wędkarz musiał wystartować minimum w czterech zawodach. Ostatecznie po ostatnich zawodach mieliśmy 25 zawodników, którzy regularnie startowali w zawodach i zostali sklasyfikowani.

Walka o pierwsze miejsca trwała do ostatniej chwili. Na zwycięstwo w końcowej fazie miało szansę czterech wędkarzy i to ostanie zawody wyłoniły zwycięzcę.

Po raz czwarty z rzędu najlepszym zawodnikiem sezonu zostaje Wiesław Skotnicki!!! Bardzo wysoki poziom prezentowany przez wędkarza pozwolił zająć bardzo dobre miejsca w każdych zawodach. Warto dodać, że w drugich zawodach Wiesław nie brał udziału i mimo jednej absencji udało mu się uzbierać tylko 14 punktów, a łączna masa ryb złapanych przez cały sezon wyniosła 11,72 kg. Kolejny raz nie udało się znaleźć sposobu na pokonanie Wiesława ;)

        

Drugie miejsce zajął Andrzej Wiewióra, który sezon zakończył z dorobkiem 20 punktów i największą masą złapanych ryb. W sześciu zawodach Andrzej złapał łącznie 13,71 kg ryb. Taki wynik zawdzięcza głównie świetnemu startowi w Pucharze Sotysów gdzie wyciągnął z wody aż 6,84 kg ryb.

  

         

Trzecie miejsce w tym roku zdobywa jedyna startująca kobieta w naszych zawodach Zofia Patrzykowska.Wynik końcowy zawodniczki to 24 punkty i łączna masa ryb 9,03 kg. Można powiedzieć, że Zofia wskoczyła na podium rzutem na taśmę. Małe różnice punktowe jakie były między czołówką w ostatecznym rozrachunku były na korzyść zawodniczki, dzięki dobremu występowi w ostanich zawodach ;)

         

Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich startujących! :)  

Każdy z wędkarzy, który brał udział systematycznie w zawodach i został sklasyfikowany na koniec sezonu otrzymał wartościowe nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego.

Jak zwykle we wszystkich zawodach panowała dobra atmosfera i zdrowa rywalizacja za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się w jeszcze większym gronie, a wyniki będą jeszcze lepsze.

Bardzo serdecznie dziękujemy właścielom sklepu IKRA oraz wszystkim osobą, które brały udział w organizacji zawodów za wsparcie jakie okazaliście. :)

14 paź

Puchar Jesieni

Author: Administrator 0 komentarzy

13 października 2019 roku nad stawem w Smolcu odbyły się ostatnie zawody wędkarskie bieżącego roku o Puchar Jesieni.

W zawodach wystartowało 28 wędkarzy naszego koła, którzy tego dnia mogli łapać ryby dowolną metodą tj. spławikową lub gruntową. Startujący zebrali się nad wodą wczesną porą, ponieważ zbiórka zaplanowana była na godzinę 6:00. Nadzieje na dobre wyniki były duże, ale niestety poza przepiekną pogodą i świetną atmosferą nie można napisać o jakiś wielkich wyczynach wędkarskich. Aż siedmiu zawodnikom nie udało się złapać żadnej ryby, a lepszą wagą może pochwalić się tylko pierwsza piątka.

Najlepszy wynik w zawodach o Puchar Jesieni i pierwsze miejsce wywalczył Wiesław Skotnicki, który złapał 2,36 kg drobnicy. Jest to bardzo dobry wynik w porównaniu z pozostałymi wynikami i zasłużone zwycięstwo.

         

Drugą lokatę w zawodach zajął z nieco gorszym wynikiem Roman Szwec, który wyciągnał z wody 2,14 kg ryb.

         

Ostatnie trzecie miejsce na podium wywalczył Andrzej Wiewióra osiągając wynik 1,64 kg.

         

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i gratulujemy wyników. :)

Dokumentacja zdjęciowa z zwodów dosępna jest w galerii, natomiast tabela z wynikami wszystkich startujących znajduje się w katyegorii klasyfikacja zawodów.

 

27 wrz

Puchar Prezesa

Author: Administrator 0 komentarzy

22 września 2019 roku nad stawem przy ulicy Kunickiego odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa naszego koła.

Do rywalizacji przystapiło 23 zawodników, którzy łapali ryby przez cztery godziny metodą spławikową. Tym razem rybę udało sie złapać wszystkim startującym, a sama zasiadka nad wodą była czystą przyjemności, ponieważ tego dnia była fenomenalna pogoda do spędzenia czasu na łonie natury.

Jak to już często bywa, pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy którzy złapali najwięcej tak zwanej drobnicy. Największa rywalizacja była między dwoma zawodnikami którzy do ostaniej chwili walczyli o zwycięstwo w zawodach i różnica wagowa między nimi była niewielka.

Pierwsze miejsce z wynikiem 3,37 kg zajął Wiesław Skotnicki.

         

Na drugim miejscu z nieco gorszym wynikiem 3,33 kg zanalazł się Marek Stachyra.

         

Otatnie trzecie miejsce na podium zdobył Roman Szwec wyciągając z wody 1,84 kg ryb.

         

Wyniki wszystkich startujących dostępne są w kategorii klasyfikacja zawodów, a w galerii można oglądać dokumentacje zdjęciową.

Były to już przedostatnie zawody wędkarskie w tym roku. Sezon dobiega końca, dlatego zapraszamy na ostatnie zawody, które odbędą się na początku października. Zachęcamy do udziału przede wszystkim osoby, które mają cztery starty w tym roku lub ostatnie zawody będą czwartymi, ponieważ będzie podsumowana klasyfikacja Grand Prix 2019 i zostaną wyłonieni zwycięzcy.

15 wrz

Puchar Sołtysów Smolca

Author: Administrator 0 komentarzy

15 września 2019 roku nad stawem w Smolcu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Sołtysów Smolca.

Do rywalizacji przystąpiło 27 zawodników, którzy tego dnia mieli piekną, słoneczną pogodę i super warunki do łapania. Metoda połowu tym razem była dowolna. Jedni woleli łapać na spławik, inni na grunt i tylko czterem zawodnikom nie udało się złapać ryby. Poza pierwszą trójką zawodników, wyniki nie były rewelacyjne. Osoby, które wylosowały "dobre stanowiska", na których zazwyczaj łapie się sporo ryb tym razem nie połapały, a zawodnicy którzy byli na stanowiskach gdzie zazwyczaj tak dobrze nie bierze, tym razem mieli miejsca w czołówce.

Najlepszy wynik osiągnął Andrzej Wiewióra, który złapał 6,84 kg ryb. Jest to rewelacyjny wynik i chyba jeden z najlepszych na naszych dotychczasowych zawodach.

         

Na drugim miejscu zawody zakończył Wiesław Skotnicki, łapiąc 2,91 kg.

         

Trzecie miejsce tego dnia zajął Maciej Maślaniec z wagą 2,67 kg.

         

Gratulujemy wszystkim startującym wyników i bardzo serdecznie dziękujemy naszym Sołtysom za piękne puchary, które wręczył osobiście Sołtys Smolca Centrum Pan Edward. Podziękowania również należą się właścicielom sklepu wędkarskiego IKRA.

Wszystkie wyniki startujących dostępne są w kategorii klasyfikacja zawodów a w galerii zamieszczone są zdjęcia z zawodów.

9 cze

Zawody z okazji Dnia Dziecka

Author: Administrator 0 komentarzy

1 czerwca 2019 roku nad stawem w Smolcu odbyły się zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka. Z roku na rok bierze w nich udział coraz więcej małych wędkarzy co oczywiście bardzo nas cieszy :) W tym roku dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych ( 0 – 10 i 11 – 14 lat). Łącznie wystartowało 37 wędkarzy wraz ze swoimi opiekunami, którzy dbali o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:30 i trwały półtorej godziny. Jak na tak krótki czas łapania to wyniki były całkiem dobre ;)

W młodszej kategorii wiekowej najlepszy był Filip Panas, który złapał 1,92 kg ryb. O połowę gorszym wynikiem może się pochwalić Martyna Ziętek, która złapała 1 kg ryb i zajęła drugą lokatę. Na ostatnim miejscu podium znalazła się z wynikiem 0,93 kg Inga Bilska.

         

W drugiej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajął Oskar Witkiewicz wyciągając z wody 1,25 kg ryb. Drugie miejsce wywalczył Mateusz Kowalczyk osiągając wynik 0,89 kg. A na trzecim miejscu uplasował się Jakub Nakielski, który złapał 0,69 kg ryb.

         

Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli od pierwszego do szóstego miejsca otrzymali fajne nagrody rzeczowe ufundowane przez nasze koła i sponsora sklep wędkarski IKRA. Gratulujemy oczywiście wszystkim wyników i mamy nadzieję, że w przyszył roku będzie was więcej a wyniki będą jeszcze lepsze  :)

Pełne tabele z wynikami zawodników można przeglądać w kategorii klasyfikacja zawódów, natomiast w galerii znajdują się zdjęcia z imprezy.

13 maj

Puchar Wiosny

Author: Administrator 0 komentarzy

Za nami kolejne zawody wędkarskie, które odbyły się 12 maja 2019 roku nad stawem na Kunickiego. Tym razem startujący próbowali swoich sił w metodzie żywcowej.

Warunki tego dnia nie sprzyjały wędkowaniu. Fatalna pogoda, zimno, ulewny desz, wiatr….. Aura nie rozpieszczała i dała się mocno we znaki wszystkim zawodnikom, których było 26. Zawody rozpoczęły się o godzinie 7:00 i miały trwać do godziny 11:00, ale ze względu na warunki organizatorzy podjęli decyzje, że należy skrócić zawody o gdzinę.

Dla wędkarzy pogoda była okropna i chyba gdyby nie zawody to żaden z uczestników by sie tego dnia na ryby nie wybrał, ale jeżeli chodzi o brania to drapieżnik w taką pogodę żerował. Ośmiu wędkarzy złapało rybę, a jeszcze więcej było spinek.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Maciej Maślaniec, który złapał dwie ryby. Szczupak i sandacz dał łączną wagę 1,82 kg i pierwsze miejsce w Zawodach Żywcowych o Puchar Wiosny.

         

Drugie miesjce zapewnił sobie Dariusz Szpinda łapiąc szczupaka o masie 1,28 kg.

         

Na ostatnim miejscu podium znalazł się Roman Kornak, który również złapał szczupaka ważącego 0,95 kg.

         

Gratulujemy wszystkim za wytrwałość. Nie jednej osobie by sie nie chciało wyjść z domu w taką pogodę, ale nasi wędkarze pokazali, że są w stanie rywalizować w kążdych warunkach.

Tabelę z wynikami wszystkich stratujących można przeglądać w kategorii klasyfikacja zawodów.

W galerii znajdują się zdjęcia z zawodów.