• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Partnerzy

Sklep Ikra

Ankieta

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania koła?

Loading ... Loading ...

Prognoza pogody

Archiwa

Zdjęcia z galerii

dscf1616-kopiowanie img_7207-kopiowanie zdjecie0560-kopiowanie dscn1182-kopiowanie

Kto jest online

0 odwiedzających teraz
27 paź

Uwaga

Napisał: Administrator      .

Uwaga  wędkarze , nastąpiły zmiany w harmonogramie oraz miejscach rozegrania nadchodzących zawodów.

 —- 1-2,10,2022 Zawody karpiowe – łowisko w Smolcu

 —-   9,10,2022 Mistrzostwa II tura żywcowe – łowisko Kunickiego

—-   16,10,2022  Puchar Prezesa  spławikowe – łowisko Kunickiego

—-   30,10,2022  Mistrzostwa III tura spławik, grunt ( metoda dowolna) – Zakończenie sezonu – łowisko Smolec

                             Wyłonienie Mistrza Koła w 2022 r 

24 paź

Uwaga

Napisał: Administrator      .

Dnia 29,10,2022 ( sobota) na łowisku Smolec odbędzie się sprzątanie przed zawodami. Zapraszamy wszystkich  chętnych oraz zawodników. Start godz.  10 00 

22 paź

UWAGA !!!

Napisał: Administrator      .

Przypominamy iż strona koła 85 Smolec działa tylko do końca roku. Od nowego roku informacje dotyczace koła będą podawane tylko na FB  – Koło Wędkarskie Smolec

                             Zarząd Koła 85 Smolec

22 paź

Zapisy na zawody

Napisał: Administrator      .

 Zapisy na zawody Mistrzostwa Koła III tura  metoda spławik, grunt ( metoda dowolna )

Zawody odbędą się 30.10.2022 na łowisku specjalnym Smolec

Honorujemy tylko i wyłącznie zgłoszenia mailowe przesyłane na skrzynkę kontaktową PZW Smolec: biuro@pzwsmolec.plW treści imię i nazwisko oraz nazwa zawodów

UWAGA  !!!  PROSIMY PODAĆ NUMER TELEFONU W ZGŁOSZENIU

Liczba miejsc 30 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy upływają w dniu 28,10,2022 ( piątek ) o godzinie 24:00 , pełna lista startujących zostanie ogłoszona w sobotę.

HARMONOGRAM ZAWODÓW :

Zbiórka : 6:30 

rozejście się na stanowiska 7:00 

rozpoczęcie nęcenia 7:45

rozpoczęcie zawodów 8:00 , zawody trwają do godz. 13:00.

Lista uczestników :

1. Maciej Maślaniec

2. Roman Śniegocki

3. Michał Kosicki

4. Eugeniusz Haczkowski

5. Krzysztof Grzebień

6. Renata Lubiniecka

7. Mariusz Lubiniecki

8. Adam Majka

9. Paweł Saran

10. Zbigniew Nemś

11.Roman Kornak

12.Jakub Kornak

13.Marek Stachyra

14.Bogusław Beda

15. Wiesław Skotnicki

16. Andrzej Wiewióra

17.Roman Szwec

18. Bogdan Kucharczyk

19. Marcin Bilski

20, Jan Smoleński

21, Zofia Patrzykowska

22, Roman Kulikowski

23. Roman Prugar

24. Bogdan Bernaś

25. Waldemar Żywień

22 paź

Zebranie WALNE – SPRAWOZDAWCZE

Napisał: Administrator      .

W dniu 19,11, 2022 (sobota) o godz. 16 :00  na świetlicy w Smolcu odbędzie się zebranie walne – sprawozdawcze wędkarzy Koło 85 Smolec. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

                                                                   Zarząd Koła 85 Smolec.

19 paź

Tabela wyników do MISTRZOSTW KOŁA

Napisał: Administrator      .
 

 

 
 
 
 
 
 

lp 

 

 

 
 
 
 

Imię i Nazwisko 

 

 

 
 
 
 

       I tuta 

 

 

 
 
 
 

       II tura 

 

 

 
 
 
 

     III  tura 

 

 

 
 
 
 

Wynik  

 

 

 
 
 
 

1 

 

 

 
 

Roman Szwec

 

 

 
 

   3060

 

 

 
 

    0

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

2 

 

 

 
 

Marek Stachyra

 

 

 
 

   2600

 

 

 
 

      125

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 

Wiesław Skotnicki 

 

 

 
 

   2710 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

4 

 

 

 
 

Krzysztof Grzebień 

 

 

 
 

   2480 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

5 

 

 

 
 

Andrzej Wiewióra 

 

 

 
 

   2290 

 

 

 
 

      40 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

6 

 

 

 
 

Bogdan Kucharczyk 

 

 

 
 

   1940 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

7 

 

 

 
 

Zofia Patrzykowska 

 

 

 
 

   1900 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

8 

 

 

 
 

Zbigniew Nemś 

 

 

 
 

   1480 

 

 

 
 

      70 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

9 

 

 

 
 

Paweł Saran 

 

 

 
 

   1530 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

10 

 

 

 
 

Marcin Bilski 

 

 

 
 

   1500 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

11 

 

 

 
 

Adam Majka 

 

 

 
 

   1300 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

12 

 

 

 
 

Jakub Kornak 

 

 

 
 

   1280 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

13 

 

 

 
 

Mariusz Lubiniecki 

 

 

 
 

   1190 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

14 

 

 

 
 

Jan Smoleński 

 

 

 
 

   860 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

15 

 

 

 
 

Maciej Maślaniec 

 

 

 
 

   850 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

16 

 

 

 
 

Roman Śniegocki 

 

 

 
 

   810 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

17 

 

 

 
 

Kosicki Michał 

 

 

 
 

   630 

 

 

 
 

     —— 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

18 

 

 

 
 

Roman Kulikowski 

 

 

 
 

   620 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

19 

 

 

 
 

Waldemar Żywień 

 

 

 
 

   610 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

20 

 

 

 
 

Eugeniusz Haczkowski 

 

 

 
 

   590 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

21 

 

 

 
 

Bogusław Beda 

 

 

 
 

   470 

 

 

 
 

     —— 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

22 

 

 

 
 

Prugar Roman 

 

 

 
 

   390 

 

 

 
 

     —— 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

23 

 

 

 
 

Renata Lubiniecka 

 

 

 
 

   380 

 

 

 
 

      —– 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

24 

 

 

 
 

Roman Kornak 

 

 

 
 

   280 

 

 

 
 

      0 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

25 

 

 

 
 

Kazimierz Ciesielski 

 

 

 
 

   280 

 

 

 
 

      —– 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

26 

 

 

 
 

Bogdan Bernaś 

 

 

 
 

     0 

 

 

 
 

     —— 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

27 

 

 

 
 

Krzysztof Różanowski 

 

 

 
 

     0 

 

 

 
 

     —— 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

9 paź

Zawody O puchar Prezesa

Napisał: Administrator      .

Ruszają zapisy na zawody spławikowe o Puchar Prezesa, metoda spławikowa.

Zawody odbędą się 16.10.2022 na łowisku specjalnym Kunickiego

Honorujemy tylko i wyłącznie zgłoszenia mailowe przesyłane na skrzynkę kontaktową PZW Smolec: biuro@pzwsmolec.plW treści imię i nazwisko oraz nazwa zawodów

Liczba miejsc 30 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy upływają w dniu 14,10,2022 ( piątek ) o godzinie 24:00 , pełna lista startujących zostanie ogłoszona w sobotę.

HARMONOGRAM ZAWODÓW :

Zbiórka : 6:30 

rozejście się na stanowiska 7:00 

rozpoczęcie nęcenia 7:45

rozpoczęcie zawodów 8:00 , zawody trwają do godz. 13:00.

 

Lista Zawodników :

1. Andrzej Wiewióra

2. Renata Lubiniecka

3. Mariusz Lubiniecki

4. Zbigniew Nemś

5. Wiesła Skotnicki 

6. Marek Stachyra

7. Adam Majka

8. Roman Swec

9. Krzysztof Grzebień

10. Elżbieta Chłondowicz

11. Bogusław Beda

12. Zofia Patrzykowska

13, Jan Smoleński

14. Bogdan Kucharczyk

15. Roman Kornak

16. Jakub Kornak

17. Roman Śniegocki

18. Maciej Maślaniec

19. Roman Kulikowski

20. Waldemar Żywień

21. Eugeniusz Haczkowski

22. Bogdan Bernaś